Всичко на едно място
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко на едно място ... Само за свободното Ви време :)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Stay Alive / Остани жив

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Little_BaBy
Новаче
Новаче
Little_BaBy


Брой мнения : 168
Join date : 30.06.2008
Age : 30
Местожителство : BoULeVaRD OF BRoKeN DReAmS

Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitimeВто Юли 01, 2008 10:16 pm

от тук си го дръпни Плезене


Stay Alive / Остани жив Stayalivever3vq5


Режисьор : Уилям Брент Бел

В ролите : Джон Фостър, Франки Мюниц, Адам Голдбърг

Държава : САЩ

Година : 2006

Времетраене : 85 минути

Резюме :[/b] След бруталното убийство на техен познат, група приятели получават като наследство видеоигра, наречена „Остани жив” и вдъхновена от истинската история на една жена с благородническо потекло от седемнадесети век, известна като Кървавата графиня.Въпреки множеството предупреждения те се включват в играта, но съвсем скоро осъзнават, че който умре в играта, умира и в живота. Един по един приятелите споделят съдбата на персонажите си от играта, а оцелелите скоро разбират, че трябва да се изправят срещу самата Кървава графиня, за да оцелеят.
Върнете се в началото Go down
http://pepityyy.blogspot.com/
Eileen
Новаче
Новаче
Eileen


Брой мнения : 20
Join date : 02.07.2008
Age : 30

Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitimeСря Юли 02, 2008 3:42 pm

Филма е изключителен!На мен наистина много ми хареса.Ако очаквате нещо брутално,не е чак толкова и все пак замисъла,героите и случките са наистина интересни!Определено бих гледала този филм отново.
Върнете се в началото Go down
http://www.teensworld.forumup.com
Damned_Soilworker
Новаче
Новаче
Damned_Soilworker


Брой мнения : 78
Join date : 30.06.2008
Age : 30
Местожителство : Ain't no love in the heart of the city

Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitimeЧет Юли 03, 2008 9:18 am

Разказвали са ми го, пък и гледам че играят София Буш и Франки Мюниц...правя планове да го гледам xD
Върнете се в началото Go down
Damned_Soilworker
Новаче
Новаче
Damned_Soilworker


Брой мнения : 78
Join date : 30.06.2008
Age : 30
Местожителство : Ain't no love in the heart of the city

Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitimeПет Юли 04, 2008 10:40 pm

I loooove it!!! Учуден Учуден Учуден Много добър филм! Определено ми харесва...наистина не беше някакъв брутален и страшне, обаче Графинята определено ми изкарваше акъла всеки път като се мерне xD Актьорския състав адски много ми хареса...жалко обаче, че Октобър умря...към края на филма започна да ми липсва xD Иначе целия филм е адски добър! Наистина си заслужава!
Върнете се в началото Go down
Little_BaBy
Новаче
Новаче
Little_BaBy


Брой мнения : 168
Join date : 30.06.2008
Age : 30
Местожителство : BoULeVaRD OF BRoKeN DReAmS

Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitimeСъб Юли 05, 2008 12:13 am

дам Намигане и аз си мисля че си заслужава от начало ми се струваше без интерен на пръв поглед ама като почнах да го гледам ми стана мн интересен Намигане Целувка Сърце
Върнете се в началото Go down
http://pepityyy.blogspot.com/
Sponsored content





Stay Alive / Остани жив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stay Alive / Остани жив   Stay Alive / Остани жив I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Stay Alive / Остани жив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Всичко на едно място :: Филми и Анимета :: Horror Филми-
Идете на: